Zabiegi na twarz po pięćdziesiątce. Przegląd rozwiązań - 1

dorosła kobieta robi zabieg na twarz

Dojrzała cera wymaga szczególnej pielęgnacji, która zapewni jej dogłębne nawilżenie i odżywienie.  Regularne, dobrze dobrane zabiegi na twarz spłycą zmarszczki i ujednolicą kolor. Ujędrniona skóra lepiej się prezentuje, dodaje pewności siebie i blasku. Jakie zabiegi warto wybrać, by wyglądać lepiej?

Popularna mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który ułatwia dostarczenie skórze wielu cennych substancji nawilżających, odżywczych oraz regenerujących. Jest on wykonywany na twarzy, dekolcie, szyi oraz dłoniach. Polega on na wykonaniu wielu nakłuć niezwykle cienką igłą w powierzchownych warstwach skóry oraz wstrzyknięciu preparatu dobranego do indywidualnych potrzeb. Zwykle jest to kwas hialuronowy lub koktajl, który zawiera witaminy, kofeinę lub glicerynę.

Mezoterapia zyskała swoją popularność dzięki małej inwazyjności oraz widocznym skutkom. Jest polecana pacjentom młodszym i starszym, doskonale poprawia jędrność i gęstość skóry.

Oferowane przez nas zabiegi odmładzające na twarz dobrze nawilżają, poprawiają mikrokrążenie w tkance, pozwalają wypełnić drobne zmarszczki. Zabieg ten można połączyć z innymi metodami poprawiania urody.

Niezastąpiony kwas hialuronowy

Wśród zabiegów zalecanych po pięćdziesiątce należy również kwas hialuronowy. Można dzięki niemu skutecznie uzupełnić brakujące tkanki i poprawić owal twarzy. Zmarszczki widocznie się zmniejszają, rysy odzyskują młodszy wygląd. To dobry sposób na poprawienie stanu policzków, które z czasem opadają i wiotczeją. Kwas można użyć w okolicach ust, które staną się pełniejsze bardziej atrakcyjne.

Dobrze wykonany zabieg przywróci twarzy właściwe proporcje i odświeży ją. Efekty widoczne są niemal natychmiast i mogą utrzymać się nawet do dwóch lat.