Cennik

W przypadku oferowanych przez nas usług z zakresu medycyny estetycznej ceny uzależnione są w dużej mierze od rodzaju użytej substancji, obszaru wypełnienia oraz innych indywidualnych kwestii.

Podczas zabiegu powiększania ust, cena zależy od stopnia trudności oraz efektu, jaki Pacjent chce uzyskać. Cenę wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w usta standardowo określa się pod względem użycia ampułek preparatu. Nie każdy zabieg przewiduje użycie takiej samej ilości. W przypadku większych korekt przeznacza się większą ilość kwasu. Cena powiększenia ust ustalana jest indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Pacjentów.

Osoby o naturalnie wąskich wargach potrzebują wstrzyknięcia większej ilości kwasu hialuronowego w usta, żeby uzyskać upragniony efekt. W przypadku większych ust, które wymagają jedynie niewielkiego wypełnienia, zalecamy użycie mniejszej ilości substancji, aby usta wyglądały naturalnie i estetycznie. Oznacza to, że cena powiększania ust różni się w zależności od konkretnego przypadku.

Podobnie w przypadku ceny mezoterapii mikroigłowej – gdzie z kolei koszty są mocno zróżnicowane ze względu na specyfikację preparatów, którymi dysponuje specjalista. W gabinecie medycyny estetycznej FaceMed w Warszawie cena mezoterapii igłowej preparatem Juvederm Hydrate zaczyna się od 350 zł. Ten sam zabieg wykonany przy pomocy nowego preparatu Juvederm Volite to koszt około 1350 zł. Produkt zawierający kwas hialuronowy przynosi natychmiastowe i zadowalające efekty. To gwarancja skuteczności.

Każdy zabieg mezoterapii igłowej rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem, w trakcie której Pacjent określa, jakich efektów oczekuje. Na tej podstawie lekarz dobiera odpowiedni preparat, który najlepiej sprawdzi się na skórze Pacjenta. Oznacza to, że na ostateczną cenę mezoterapii igłowej wpływa kilka czynników.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego – cena

W przypadku kwasu hialuronowego na usta cena zależna jest od rodzaju zastosowanego wypełniacza oraz znieczulenia, ilości preparatów zużytych podczas zabiegu oraz ewentualnego użycia dodatkowych substancji. Cennik w gabinecie medycyny estetycznej zróżnicowany jest pod względem wybranego zabiegu, liczby powtórzeń oraz metody.

Aplikacja kwasu hialuronowego w usta służy nie tylko ich powiększeniu, ale także nawilżeniu i regeneracji. Z tego powodu, ilość wstrzykiwanej substancji zależy od kondycji ust, stopnia ich wysuszenia i efektu, jaki Pacjent pragnie uzyskać. Dokładna ilość substancji, jaką należy zaaplikować, jest ustalana przez lekarza podczas konsultacji. Z tego powodu, cena aplikacji kwasu hialuronowego w usta ustalana jest indywidualnie.

Poniżej prezentuję cennik do wglądu, jednak szczegółowe informacje oraz wycenę można uzyskać po odbyciu bezpośredniej konsultacji lub po skontaktowaniu się z gabinetem FaceMed za pomocą: formularza kontaktowego, telefonu, maila. Chętnie udzielę szczegółowych informacji dotyczących zabiegów i ich cen. Odpowiem także na wszystkie Państwa pytania i profesjonalnie doradzę.

Na rynku pojawiają się gabinety medycyny estetycznej, które oferują bardzo niskie ceny za zabiegi różnego typu. Warto jednak pamiętać, że jedynie usługi sprawdzonego, profesjonalnego gabinetu gwarantują trwałe efekty bez skutków ubocznych i powikłań. Zapraszam do skorzystania z usług gabinetu FaceMed z Warszawy, w którym znajdą Państwo zabiegi na najwyższym poziomie, przeprowadzone przez doświadczoną specjalistkę w zakresie medycyny estetycznej. Korzystam jedynie z najlepszych, atestowanych preparatów, które są w pełni bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych.

WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM  
Juvederm Voluma (policzki) - 1mlod 1450zł
Juvederm Voluma (modelowanie twarzy) - 1mlod 1450zł
Juvederm Volift (fałdy nosowo - wargowe) - 1mlod 1450zł
Juvederm Volbella (usta, kąciki ust, zmarszczki powierzchowne) - 1mlod 1450zł
Juvederm Hydrate (mezoterapia igłowa)od 450zł
Nowość Juvederm Volite (mezoterapia igłowa)od 1450zł
USUWANIE ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ (BOTOX)    
Zmarszczki poprzeczne czoła450zł
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka)450zł
Okolice oczu ("kurze łapki")450zł
Zmarszczki nosa 400zł
Zmarszczki brody400zł
Zgłoś się na

Darmową konsultację