Cennik

Nasz

Cennik

W przypadku oferowanych przez nas usług z zakresu medycyny estetycznej, ceny uzależnione są w dużej mierze od rodzaju użytej substancji, obszaru wypełnienia oraz innych indywidualnych kwestii .

Podczas zabiegu powiększania ust, cena zależy od stopnia trudności oraz efektu, jaki Pacjent chce uzyskać. Cenę wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w usta standardowo określa się pod względem użycia ampułek preparatu. Nie każdy zabieg przewiduje użycie takiej samej ilości. W przypadku większych korekt przeznacza się większą ilość kwasu. Cena powiększenia ust ustalana jest indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Pacjentów. Podobnie w przypadku ceny mezoterapii mikroigłowej – gdzie z kolei koszty są mocno zróżnicowane ze względu na specyfikację preparatów, którymi dysponujemy. W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie cena mezoterapii igłowej preparatem Juvederm Hydrate zaczyna się od 350 zł. Ten sam zbieg wykonany przy pomocy nowego preparatu Juvederm Volite to koszt około 1350 zł. Produkt zawierający kwas hialuronowy przynosi natychmiastowe i zadowalające efekty. To gwarancja skuteczności.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego – cena

W przypadku kwasu hialuronowego na usta, cena zależna jest od rodzaju zastosowanego wypełniacza oraz znieczulenia, ilości preparatów zużytych podczas zabiegu oraz ewentualnego użycia dodatkowych substancji. Cennik w gabinecie medycyny estetycznej zróżnicowany jest pod względem wybranego zabiegu, liczby powtórzeń oraz metody.

Poniżej prezentujemy cennik do wglądu, jednak szczegółowe informacje oraz wycenę można uzyskać po odbyciu bezpośredniej konsultacji lub po skontaktowaniu się z nami za pomocą: formularza kontaktowego, telefonu, maila. Nasz zespół udzieli szczegółowych informacji dotyczących zabiegów i ich cen. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i profesjonalnie doradzimy.

WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM  
Juvederm Voluma (policzki) - 1mlod 1350zł
Juvederm Voluma (modelowanie twarzy) - 1mlod 1350zł
Juvederm Volift (fałdy nosowo - wargowe) - 1mlod 1350zł
Juvederm Volbella (usta, kąciki ust, zmarszczki powierzchowne) - 1mlod 1350zł
Juvederm Hydrate (mezoterapia igłowa)od 350zł
Nowość Juvederm Volite (mezoterapia igłowa)od 1350zł
USUWANIE ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ (BOTOX)    
Zmarszczki poprzeczne czoła400zł
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka)400zł
Okolice oczu ("kurze łapki")400zł
Zmarszczki nosa 350zł
Zmarszczki brody350zł
Zgłoś się na

Darmową konsultację