Zabiegi odmładzające na twarz - 1

W gabinecie wykonuję zabiegi odmładzające na twarz, które mają na celu poprawę kolorytu, usunięcie zmarszczek oraz niedoskonałości. Skóra człowieka traci swoje właściwości jeszcze przed 30. rokiem życia, mimo że nie jest to od razu widoczne. W miarę upływu czasu zmniejsza się jej elastyczność, co objawia się pojawianiem się zmarszczek i bruzd. Tempo procesu starzenia skóry to zawsze indywidualna kwestia, zależna od uwarunkowań genetycznych, pielęgnacji oraz nawyków. Jednak u każdego człowieka jest to proces nieunikniony, dlatego warto zapoznać się z ofertą zabiegów odmładzających na twarz, które mogą zapobiec szybkiemu starzeniu się skóry.

RODZAJE ZABIEGÓW ODMŁADZAJĄCYCH NA TWARZ

Podczas wizyty w gabinecie FaceMed Pacjenci mogą poddać się modelowaniu twarzy oraz likwidacji oznak starzenia w postaci bruzd i zmarszczek. Są to zabiegi odmładzające na twarz z użyciem botoksu oraz zastrzyki z kwasem hialuronowym, który wszechstronnie działa na skórę. Do wykonywanych przeze mnie zabiegów należą m.in.:

  • powiększanie ust,
  • wypełnianie policzków,
  • likwidacja zmarszczek w okolicach oczu,
  • wygładzenie bruzd nosowo-wargowych,
  • mezoterapia igłowa,
  • wolumetria twarzy.

Każdy zabieg odmładzający na twarz poprzedzony jest konsultacją, która pozwoli wykluczyć istnienie przeciwwskazań do jego wykonania. Wywiad z Pacjentem służy również poznaniu jego oczekiwań, przez co możliwy jest dobór odpowiedniego rodzaju zabiegu do indywidualnego problemu.

Warto pamiętać, że jedynie doświadczony lekarz medycyny estetycznej może odpowiednio dobrać metodę zabiegu odmładzającego i określić, jaka ilość preparatu będzie najbardziej odpowiednia do typu skóry Pacjenta. Zachęcam do wizyty w gabinecie FaceMed, w którym jako specjalistka medycyny estetycznej doradzę Państwu w wyborze najlepszego zabiegu odmładzającego na twarz.

Zapraszam Klientów z Warszawy i okolic!

PREPARATY UŻYWANE DO MODELOWANIA TWARZY I USUWANIA ZMARSZCZEK

Zabiegi odmładzające na twarz wykonuję korzystając ze sprawdzonych produktów marki Allergan. Jest to marka preparatów używanych przez lekarzy medycyny estetycznej w ponad 100 krajach na świecie. Jej produkty są przetestowane, a ich działanie jest bezpieczne dla zdrowia. Przeznaczone są zarówno do drobnych korekt twarzy, jak i redukcji głębokich zmarszczek, w czym wykazują ponadprzeciętną skuteczność. Preparatów tej marki używam nie tylko do zabiegów odmładzających na twarz, ale również na szyję, dekolt oraz skórę dłoni. Z użyciem produktów przeprowadzam mezoterapię igłową, zabiegi botoksem, a także kwasem hialuronowym.

KOMU POTRZEBNE SĄ ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE NA TWARZ?

Zabiegi odmładzające na twarz polecane są każdemu, kto czuje, że jego skóra traci jędrność i sprężystość, nie jest odpowiednio nawilżona oraz pojawiają się na niej zmarszczki, bruzdy i przebarwienia.

Wbrew pozorom, zabiegi odmładzające na twarz zalecane są nie tylko osobom w średnim wieku (od 40 do 59 lat) lub osobom powyżej 60 lat – proces starzenia się skóry rozpoczyna się już po 25. roku życia, dlatego nawet osoby przed trzydziestymi urodzinami mogą skorzystać z usług gabinetu medycyny estetycznej, by zapobiec zmianom starzeniowym.

To, jak szybko postępują procesy starzenia, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ na stan skóry mają czynniki genetyczne. Oprócz tego duże znaczenie ma także styl życia i nawyki. Osoby, które lubią się opalać, korzystają z solariów, palą papierosy lub nie przykładają wagi do odpowiedniej pielęgnacji, zdecydowanie szybciej zaobserwują zmiany na swojej skórze. Zmarszczki pojawiają się wcześnie także u osób, które mają ekspresyjną mimikę, często się śmieją lub mrużą oczy.

Zapraszam Klientki i Klientów z Warszawy i okolic, którzy poszukują profesjonalnych zabiegów odmładzających na twarz. Z uwagi na duże zainteresowanie usługami gabinetu FaceMed, proszę o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu!