Zabiegi odmładzające na twarz

W gabinecie wykonujemy zabiegi odmładzające na twarz, które mają na celu poprawę kolorytu, usunięcie zmarszczek oraz niedoskonałości. Skóra człowieka traci swoje właściwości jeszcze przed 30 rokiem życia, mimo że nie jest to od razu widoczne. W miarę upływu czasu zmniejsza się jej elastyczność, co objawia się pojawianiem się zmarszczek i bruzd. Tempo procesu starzenia skóry to zawsze indywidualna kwestia, zależna od uwarunkowań genetycznych, pielęgnacji oraz nawyków. Jednak u każdego człowieka jest to proces nieunikniony, dlatego warto zapoznać się z ofertą zabiegów odmładzających na twarz, które mogą zapobiec szybkiemu starzeniu się skóry.

Rodzaje zabiegów odmładzających na twarz

Podczas wizyty w naszym gabinecie Pacjenci mogą poddać się modelowaniu twarzy oraz likwidacji oznak starzenia w postaci bruzd i zmarszczek. Są to zabiegi odmładzające na twarz z użyciem botoksu, różnych koktajli witaminowych oraz zastrzyki z kwasem hialuronowym, który wszechstronnie działa na skórę. Do wykonywanych przez nas zabiegów należą m.in.:

  • powiększanie ust,
  • wypełnianie policzków,
  • likwidacja zmarszczek w okolicach oczu,
  • wygładzenie bruzd nosowo-wargowych,
  • mezoterapia igłowa,
  • wolumetria twarzy.

Każdy zabieg odmładzający na twarz poprzedzony jest konsultacją, która pozwoli wykluczyć istnienie przeciwwskazań do jego wykonania. Wywiad z Pacjentem służy również poznaniu jego oczekiwań, przez co możliwy jest dobór odpowiedniego rodzaju zabiegu do indywidualnego problemu.

Preparaty używane do modelowania twarzy i usuwania zmarszczek

Zabiegi odmładzające na twarz wykonujemy korzystając ze sprawdzonych produktów marki Allergan. Jest to marka preparatów używanych przez lekarzy medycyny estetycznej w ponad 100 krajach na świecie. Jej produkty są przetestowane, a ich działanie jest bezpieczne dla zdrowia. Przeznaczone są zarówno do drobnych korekt twarzy, jak i redukcji głębokich zmarszczek, w czym wykazują ponadprzeciętną skuteczność. Preparatów tej marki używamy nie tylko do zabiegów odmładzających na twarz, ale również na szyję, dekolt oraz skórę dłoni. Z użyciem produktów przeprowadzamy mezoterapię igłową, zabiegi botoksem, a także kwasem hialuronowym.