Mezoterapia igłowa - 1

Jednym ze skutecznych, niechirurgicznych sposobów na gładką i rozświetloną skórę jest zabieg nazwany mezoterapią igłową. Polega on na podaniu skórze dobranych do jej indywidualnych potrzeb substancji aktywnych. Należy do nich przede wszystkim kwas hialuronowy.

Udowodnione jest, że skóra wchłania kremy i inne kosmetyki pielęgnacyjne tylko w małym ułamku procenta. Przez to, że zatrzymują się one na naskórku, ich działanie nie jest wystarczające dla jej odżywienia. Stąd też pomysł, aby podać je bezpośrednio do skóry właściwej lub głębiej – do tkanki podskórnej. Sposobem na to są mikronakłucia, które pozwalają przebić się przez barierę i dotrzeć do właściwego miejsca.

MODELOWANIE TWARZY

Modelowanie twarzy znacząco przyczynia się do poprawy estetyki wyglądu, zauważalnego odmłodzenia oraz skorygowania jej kształtu. Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem, który efektywnie regeneruje twarz. Dedykowany jest zarówno osobom, u których pojawiły się pierwsze zmarszczki, jak i tym, u których bruzdy i nierówności są bardzo widoczne. Może także pomóc w walce z bliznami potrądzikowymi.

Warto nadmienić, że modelowanie twarzy przy pomocy mezoterapii igłowej gwarantuje w pełni naturalny efekt. Dzięki precyzyjnemu dobraniu składników do specyfikacji oraz wymagań skóry Pacjenta zabieg ten jest uznawany za najlepszy sposób pobudzenia komórek do produkcji włókien kolagenowych. Wykonywany przez specjalistów gwarantuje zauważalne i odczuwalne efekty.

Modelowanie twarzy mezoterapią igłową cieszy się doskonałą opinią wśród specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie. Zabieg ten polecany jest wszystkim, którzy chcieliby nieinwazyjnie i bezoperacyjnie poprawić owal twarzy i napięcie skóry oraz zredukować zmarszczki, bruzdy, przebarwienia i inne niedoskonałości.

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZY?

Mezoterapia igłowa twarzy wykorzystuje technikę mikronakłuć. Narzędziem do tego może być zwykła strzykawka z igłą, specjalny pistolet lub wyposażony w rolki dysk. Podczas zabiegu Pacjent może odczuwać delikatny ból i dyskomfort spowodowane iniekcją igieł. Również przez to skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Są to skutki nakłuć, które utrzymują się tylko przez kilka pierwszych godzin.

Za pomocą mezoterapii igłowej możliwe jest modelowanie twarzy zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Pacjenta. Jest to uniwersalny zabieg, odpowiedni dla każdego typu cery. Ma wielokierunkowe działanie – skutecznie wygładza i uelastycznia skórę, ale też ją odżywia i rozświetla. Zabieg wykonywany jest głównie na partie twarzy, szyi i dekoltu, a także na skórę głowy, gdzie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Dla utrwalenia efektów powinno się go kilkukrotnie powtórzyć, na początku w odstępie około 2 tygodni, a później mniej więcej co pół roku.

Warto pamiętać, że przez 48 godzin przed zabiegiem niewskazane jest spożywanie kofeiny i alkoholu oraz wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych. Po zabiegu mezoterapii igłowej nie należy opalać się przez minimum miesiąc, odradzamy także nakładanie makijażu przez minimum dobę po usłudze.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników aplikowanego preparatu, infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze skóry, ciąża i karmienie piersią, przyjmowanie niektórych leków (w tym leków przeciwzakrzepowych) oraz choroby nowotworowe.

Mezoterapia igłowa twarzy nie narusza zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego pielęgnacja skóry po zabiegu nie musi różnić się znacząco od codziennej pielęgnacji, jaką stosuje Pacjent. Należy jednak powstrzymać się od stosowania peelingów, preparatów z kwasami i innych drażniących kosmetyków przez minimum 5-7 dni po zabiegu.

Mezoterapia igłowa wykonywana w gabinecie FaceMed cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród Pacjentów. Jest to szybki zabieg, dzięki któremu możliwe jest odmłodzenie wyglądu twarzy, jej nawilżenie oraz odżywienie. Jeśli są Państwo zainteresowani ceną mezoterapii igłowej, można się ze mną skontaktować telefonicznie lub mailowo. Odpowiem na pytania i przedstawię cennik zabiegów dostępnych w ofercie.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY MEZOTERAPII IGŁOWEJ I MODELOWANIA TWARZY?

Mezoterapia igłowa twarzy działa liftingująco, poprawia koloryt, zwiększa napięcie skóry, usuwa przebarwienia, zmniejsza pory i pozostawia twarz jędrną i rozświetloną. Efekty mezoterapii igłowej i modelowania twarzy utrzymują się nawet do trzech miesięcy. Aby przedłużyć działanie usługi, zaleca się wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasu. Każda wizyta w moim gabinecie medycyny estetycznej rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu i rozmowy, w trakcie której decyduję, ile zabiegów mezoterapii igłowej potrzebuje skóra.

Zapraszam Klientki i Klientów z Warszawy i okolic! Ze względu na doskonałe opinie wykonywanego w gabinecie FaceMed zabiegu mezoterapii igłowej, usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem. Z tego powodu proszę o wcześniejszą rezerwację wizyty.