Powiększanie ust - 1

Zabieg powiększania ust to jedna z możliwości, jaką oferuje medycyna estetyczna. Pozwala on na zwiększenie objętości, a także poprawę kolorytu ust. Sprawia, że wyglądają one znacznie młodziej i ładniej, ponieważ stają się pełniejsze. Wystarczy pomyśleć o tym, ile razy dziennie się uśmiechamy, mówimy lub jemy, aby zrozumieć, jak potężną pracę wykonują mięśnie ust. Ich skóra jest przy tym bardzo delikatna i stosunkowo szybko – nawet około 30. roku życia – zaczyna się zmieniać. Z tego powodu tak wiele osób decyduje się na wykonanie zabiegu powiększania ust. Niweluje on wszelkie asymetrie ust, poprawia napięcie skóry, a także nawilża.

W gabinecie medycyny estetycznej FaceMed w Warszawie wykonuję modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zastosowanie tego preparatu pozwala na szybkie i zadowalające uzyskanie efektu pełnych ust. Zabieg umożliwia Pacjentkom i Pacjentom poprawę kształtu oraz kolorytu dolnej i górnej wargi. Na powiększenie ust decydują się zarówno osoby, które chcą poprawić ich kondycję, jak i osoby zmagające się z widoczną asymetrią. Celem zabiegu powiększenia ust kwasem jest regeneracja tkanek, ich nawilżenie, nadanie ustom jędrności i objętości oraz uzyskanie odpowiedniego kształtu. Natychmiastowy efekt nowych, pięknych ust, możliwy jest dzięki precyzyjnemu wstrzyknięciu substancji.

Powiększanie ust kwasem cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. Nic dziwnego – jedynie za pomocą kwasu hialuronowego aplikowanego w usta, można osiągnąć naturalny efekt pięknie podkreślonych i wypełnionych warg. Specjaliści medycyny estetycznej polecają zabiegi kwasem hialuronowym, jako bezpieczną i skuteczną metodę powiększania ust.

Zapraszam Klientki i Klientów z Warszawy i okolic, którzy poszukują profesjonalnych zabiegów kwasem hialuronowym na usta!

NA CZYM POLEGA ZABIEG POWIĘKSZANIA UST?

Powiększanie ust to zabieg, który spowodował prawdziwą rewolucję w medycynie estetycznej. Od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Pacjentów gabinetu FaceMed. W pełni rozumiemy niesłabnące zainteresowanie jego ofertą, ponieważ wypełnienie ust daje wręcz spektakularny efekt. Lekko powiększone usta pozostają nadal naturalne, natomiast powodują duże zmiany w wyglądzie twarzy, działając na jej korzyść. Szczególnie dobrego rezultatu mogą spodziewać się po zabiegu Pacjenci, którzy mają usta wąskie i niesymetryczne. Jeśli chcą Państwo poznać cenę powiększania ust, można skontaktować się z gabinetem osobiście, telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wytłumaczę, na czym polega wypełnienie ust.

Wbrew powszechnemu mniemaniu botoks nie nadaje się do powiększenia ust, ponieważ powoduje odrętwienie mięśni. Aby poprawić wygląd ust, należy je wypełnić usieciowanym kwasem hialuronowym, który przyswaja występującą w skórze wodę, przez co wielokrotnie zwiększa swoją objętość. Zabieg można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym, smarując ostrzykiwane miejsce kremem Emla. Substancja wprowadzana jest za pomocą cienkiej igły, po iniekcji lekarz masuje i delikatnie ugniata wargi, rozprowadzając żel i modelując kształt ust.

Powiększanie ust to mało inwazyjny zabieg. Nie jest on skomplikowany, jednak dla bezpieczeństwa i osiągnięcia jak najbardziej zadowalającego efektu, przeprowadzam konsultację i wnikliwą rozmowę. Poznając oczekiwania pacjentów i analizując ich przypadek, jestem w stanie wskazać najlepsze rozwiązanie i prawidłowo przeprowadzić zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym. Poprawa wyglądu ust w moim gabinecie medycyny estetycznej to gwarancja skuteczności w uzyskaniu pożądanych efektów.

EFEKTY PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA UST KWASEM HIALURONOWYM

Pierwsze efekty powiększenia ust kwasem hialuronowym widoczne są zaraz po zabiegu. Jednak z uwagi na dużą higroskopijność, preparat zwiększa swoją objętość pod skórą jeszcze przez okres dwóch tygodni po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Po upływie tego czasu można zobaczyć ostateczny kształt i wielkość ust. Wargi są pełniejsze i jędrniejsze, a także lepiej nawilżone. Poprawiona jest także ich barwa – odcinają się one wyraźniej od skóry. Powiększenie ust przyczynia się również do spłycenia zmarszczek wokół nich.

Bezpośrednio po powiększaniu usta mogą być zaczerwienione i spuchnięte. Pod palcami wyczuwalne są stwardnienia wywołane obrzękiem. Czasami pojawiają się także niewielkie siniaki w miejscu wkłucia igły. W celu zwiększenia komfortu sugerujemy stosowanie maści łagodzących, a także kremów z arniką przyspieszającą wchłanianie się krwiaków. Powyższe dolegliwości mijają po upływie kilku dni.

W zależności od indywidualnych cech – nawyków, wieku, kondycji, stosowanych używek – efekt powiększenia ust kwasem hialuronowym może utrzymać się od trzech do pięciu miesięcy. Niezmiernie ważne jest ograniczenie, a najlepiej całkowita rezygnacja z palenia papierosów. Nikotyna ma negatywny wpływ na kwas hialuronowy i sprawia, że rozkłada się on w bardzo szybkim tempie. Ważna jest również codzienna pielęgnacja. Dobrym pomysłem jest stosowanie kremów nawilżających i pomadek zawierających w swoim składzie filtry przeciwsłoneczne. Warto przyjmować też preparaty z witaminami C i E oraz koenzymem Q10, który wpływa na regenerację komórek.

Kwas hialuronowy aplikowany w usta ulega naturalnym procesom metabolicznym. Po pewnym czasie od aplikacji kwas dzieli się na małe cząsteczki, które są transportowane limfą do węzłów chłonnych oraz krwią do wątroby, gdzie następnie poddawane są procesom przemian biochemicznych i rozkładane. Oznacza to, że powiększanie ust kwasem jest bezpieczne dla organizmu, a substancja zostaje całkowicie wydalona po kilkunastu miesiącach.

KTO MOŻE ZDECYDOWAĆ SIĘ NA POWIĘKSZENIE UST?

Wąskie usta o rozmytych konturach, usta o nierównym profilu, duża różnica pomiędzy wielkością dolnej i górnej wargi to powody, dla których warto zastanowić się nad zabiegiem. Pamiętajmy, że wypełnienie ust kwasem hialuronowym może być zabiegiem korekcyjnym, który w subtelny sposób nada im lepszy kształt i koloryt. Nie trzeba znacznie zwiększać ich objętości, aby zmieniły ogólny wyraz twarzy na lepsze.

Wbrew pozorom, na zabieg modelowanie i powiększania ust kwasem hialuronowym decydują się nie tylko kobiety – także mężczyźni korzystają z zabiegów kwasem hialuronowym na usta. Odpowiednio dobrana dawka kwasu gwarantuje naturalne powiększone usta, bez efektu przerysowania.

Zabiegu powiększania ust nie przeprowadza się u kobiet w ciąży i karmiących, a także u osób niepełnoletnich. Przeciwwskazaniami są również: trądzik, widoczna na ustach opryszczka, a także nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Niektóre choroby również wykluczają możliwość przeprowadzenia zabiegu, dlatego przed jego wykonaniem należy umówić się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, który przeprowadzi dokładny wywiad z Pacjentem.

Zapraszam Klientki i Klientów z Warszawy zainteresowanych profesjonalnym powiększaniem ust kwasem hialuronowym. Ze względu na duże zainteresowanie usługą powiększania ust, proszę o wcześniejszą rezerwację wizyt. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu – chętnie udzielę wszystkich informacji!