Spotkajmy się na Żoliborzu! Zapraszam na wydarzenie pod hasłem „Piękne oczy”. - 1

LINKI TRIC I FaceMed KRZYSIEK

Drogie Czytelniczki, zapraszam na pierwsze wydarzenie dla kobiet, które chcemy regularnie organizować na warszawskim Żoliborzu! Podczas każdego z nich będziemy skupiać się na zagadnieniach dotyczących kobiecej urody i zapraszać ciekawych gości, którzy wraz z gabinetem FaceMed powiedzą i pokażą jak dbać o siebie. Tym razem przyjrzymy się bliżej oczom i ich okolicom.

Podczas spotkania pod hasłem „Piękne oczy” powiemy jak skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem czasu, jak szybko poprawić jej wygląd i jakimi metodami można zadziałać. Zastanowimy się również jak dbać o sam wzrok. Jeśli więc masz lub chcesz się ustrzec zmarszczek w okół oczu, doliny łez, cieni pod oczami lub opadającej powieki przyjdź koniecznie 4 grudnia o godz. 10.00 do restauracji Eat&Meet na warszawskim Żoliborzu. 

W TRAKCIE SPOTKANIA WYSTĄPIĄ

Aleksandra Lewandowska – profesjonalna makijażystka, zaprezentuje różne tajniki makijażu okolic oczu. Podpowie i pokaże jak zrobić odmładzający makijaż, który zniweluje cienie pod oczami, zmarszczki wokół oczu i opadające powieki górne. Zaprezentuje jak odpowiednio modelować łuk brwiowy tak, aby „otwierał” oko.

dr Beata Kaszyńska – właścicielka gabinetu medycyny estetycznej FaceMed, okulistka, dodatkowo zajmuje się medycyną estetyczną twarzy. Opowie jak dbać o skórę wokół oczu i o same oczy. Przedstawi zabiegi odmładzające i zdradzi co robić, aby skóra w tym miejscu się nie starzała.

dr Waldemar Weiss – chirurg plastyk (specjalista w dziedzinie chirurgii estetycznej), który na co dzień  przyjmuje w Paryżu i Brukseli. Przybliży zabiegi, jakimi od 30 lat radzi sobie z problemami, takimi jak opadanie powiek górnych i dolnych.

Spotkanie poprowadzi Aneta Gąsiewicz, finalistka programu „You Can Dance”.

DODATKOWE ATRAKCJE 

Podczas spotkania zaprosimy gości na poczęstunek przygotowany przez restaurację Eat&Meet oraz rozlosujemy liczne nagrody m.in. zaproszenie na zabieg kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową w FaceMed, zaproszenie na konsultację chirurga plastyka do dr Waldemara Weissa, zaproszenie na makijaż u Aleksandry Lewandowskiej. Każda uczestniczka otrzyma również zniżkowe vouchery.

Spotkanie odbędzie się 4 grudnia (niedziela), o godz. 10.00, w restauracji Eat&Meet Food and Wine Restaurant  przy ul. Rydygiera 13 na Warszawskim Żoliborzu. Restauracja mieści się zaraz obok gabinetu FaceMed. 

WSTĘP na wydarzenie jest BEZPŁATNY. Obowiązują ZAPISY. Zapisy trwają do 3 grudnia.

Aby wziąć udział zapisz się poprzez poniższy formularz. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.