Koszt zabiegów botoksem i kwasem hialuronowym - 1

botoks

Wstrzykiwanie botoksu (toksyny botulinowej) oraz kwasu hialuronowego to zabiegi, które dla zagwarantowania najlepszego i przede wszystkim naturalnego efektu, muszą być wykonane przez specjalistów. Na czym dokładnie polegają te metody oraz ile kosztują?

Zabiegi botoksem

Botulina to środek stosowany w medycynie estetycznej przede wszystkim do wygładzania zmarszczek wokół brwi i czoła, przede wszystkim tzw. kurzych łapek. Działanie tej substancji ma na celu zablokowanie zakończeń nerwowych, przez co dochodzi do rozluźnienia mięśni, a tym samym do wygładzenia zmarszczek. Efekty po zabiegu pojawiają się po około tygodniu, zaś samo działanie toksyny botulinowej utrzymuje się przez okres trzech miesięcy do pół roku. Nie tylko gwarantuje on szybki i zauważalny efekt, ale przede wszystkim jest bardzo korzystny cenowo. W naszym gabinecie medycyny estetycznej cena za wstrzyknięcie botoksu wynosi od zaledwie 300 do 350 zł, w zależności od miejsca na twarzy. 

Zabiegi kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy, to substancja naturalnie występująca w ciele każdego człowieka, dlatego też jest znakomicie tolerowany. Niestety jego poziom spada wraz z wiekiem, co skutkuje wiotczeniem skóry, a tym samym powstawaniem zmarszczek. Jest on stosowany przede wszystkim do wypełniania fałdów nosowo-wargowych, powiększania ust oraz w ich kąciki, a także na policzki i podbródek. Efekty zabiegu kwasem hialuronowym pojawiają się praktycznie od razu, choć na pełny efekt trzeba zaczekać około trzech tygodni. W przypadku używania tzw. usieciowionego kwasu hialuronowego, który ma dużą masę cząsteczkową, efekty mogą utrzymać się nawet przez okres 12 miesięcy. Cena za zabieg różni się w zależności od części ciała: w przypadku wypełniania fałd nosowo-wargowych oraz policzków zaczyna się od 799 zł, ust od 899 zł, zaś policzków i podbródka od 1599 zł.

Podane ceny są w gabinecie promocyjne, dlatego serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty, którą poprzedzi spotkanie. W jego trakcie przeprowadzę dokładny wywiad medyczny i zalecę najlepsze dla Państwa rozwiązanie.