Jak poradzić sobie z zapadniętą skórą pod oczami? - 1

kwas hialuronowy pod oczy

Oczy są zwierciadłem duszy, zdradzają wiek oraz nastrój. Z czasem pojawiają się w ich okolicach zmarszczki, a także nieestetyczne zapadnięcie skóry, nazywane doliną łez. Jest ona zlokalizowana między policzkiem a wewnętrznym kącikiem oka. Twarz, na której one występują, sprawia wrażenie starszej i zmęczonej. Jak więc pozbyć się takiego defektu?

Kwas hialuronowy w walce z doliną łez

Dolina łez sprawia, że twarz wydaje się zmęczona i smutna. Jest ona wynikiem starzenia się organizmu, ale również trybu życia czy indywidualnych warunków, m.in. grubości tkanki tłuszczowej i budowy anatomicznej twarzy. Zabiegi iniekcyjne z usieciowanego kwasu hialuronowego pozwalają skutecznie wypełnić to miejsce. Wskazaniem jest w tym przypadku przede wszystkim:

  • wiotczenie skóry w okolicy powiek dolnych,
  • wystąpienie zagłębień skóry pod oczami w okolicy oczodołów,
  • utrata podskórnej tkanki tłuszczowej pod dolną powieką.

Oferujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego pod oczy. Skontaktuj się z naszym salonem w Warszawie.

Efekty zastosowania kwasu hialuronowego

Wypełnienie z kwasu hialuronowego przynosi efekt wypoczętej, odświeżonej oraz odmłodzonej twarzy. Preparat ten ma zdolność zatrzymywania wody, więc skóra jest lepiej nawilżona i bardziej jędrna. Kwas powoduje również rozjaśnienie nieestetycznych cieni.

Iniekcja dodaje objętości w miejscach ubytku tkanki i wypełnia zmarszczki, dlatego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po nim należy zadbać o skórę, m.in. poprzez nakładanie okładów chłodzących. Pozwalają one zlikwidować opuchliznę, która może się pojawić. Zabieg jest bezpieczny, a preparaty przygotowywane na podstawie kwasu hialuronowego są dobrze tolerowane przez ludzki organizm.