Jak efektywnie można wymodelować twarz bez skalpela? - 1

kosmetolog wciera krem ​​pędzlami w skórę twarzy kobiety

Wiele osób marzy o tym, by wyglądać młodo i atrakcyjnie. Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości, które pozwalają na redukowanie objawów starzenia się. Jednak nie każdy chce poddawać się zabiegom, które wymagają użycia skalpela. Z pomocą przychodzą metody pozwalające na poprawienie wyglądu bez konieczności tak silnej ingerencji. Poznaj je!

Popularne zabiegi odmładzające twarzy

Chirurgiczny lifting twarzy nie jest jedyną metodą na widoczne odmłodzenie skóry twarzy. Wśród popularnych rozwiązań wymienić należy również:

  • kwas hialuronowy,
  • toksynę botulinową,
  • mezoterapię igłową.

Od lat dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi iniekcyjne. Podczas ich wykonywania wprowadza się pod skórę specjalnych preparatów, które docierają do głębokich jej warstw i odbudowują jej strukturę. Uzyskiwane rezultaty zależą przede wszystkim od ich liczby oraz wybranego zestawy cennych składników. Jeśli chcesz skorzystać z modelowania twarzy w Warszawie, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, odpowiednie dla Twojej skóry i oczekiwań.

Dlaczego warto zdecydować się na kwas hialuronowy i mezoterapię?

Kwas hialuronowy na twarz to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Redukuje on skutki utraty sprężystości i jędrności przez skórę. Można dzięki niemu zmniejszyć zmarszczki, bruzdy nosowo – wargowe oraz bruzdy pojawiające się poniżej kącików ust. Kwas hialuronowy stosowany jest również, do niwelowania cieni pod oczami. Przywraca on skórze świeżość, blask oraz właściwy poziom nawilżenia.

Mezoterapia igłowa, która polega na podaniu skórze wybranych substancji aktywnych, może dodatkowo zwiększyć uzyskane efekty. Modelowanie twarzy taką metodą przynosi niezwykle naturalne rezultaty, dzięki dobraniu odpowiednich składników odżywczych i regenerujących.