• Tel 1 : +48 22 633 10 33       Tel 2 : +48 608 87 09 49

Powiększanie, wypełnianie ust i usuwanie zmarszczek
  • OCZEKIWANIA

    Pomimo faktu, że wewnętrzne piękno jest ważne, w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny stanowi bardzo ważny czynnik dobrego samopoczucia. Zadowolenie z wyglądu przyczynia się do lepszej jakości życia oraz zwiększa pewność siebie. Podjęcie decyzji o zabiegu estetycznym dla uzyskania lepszej harmonii pomiędzy swoim ciałem a oczekiwaniami dotyczącymi wyglądu jest trudne i należy do pacjenta. Taka decyzja powinna być poparta dogłębnymi przemyśleniami oraz wszelkimi informacjami uzyskanymi w czasie konsultacji poprzedzających jakiekolwiek zabiegi.
  • ZROZUMIENIE

    Udany zabieg rozpoczyna się wraz z pierwszymi konsultacjami i oparty jest na obustronnym zaufaniu oraz dogłębnym zrozumieniu wszelkich procesów, jakie nastąpią. Medycyna Estetyczna jest sztuką. Polega ona nie tylko na wysłuchaniu życzeń, jakie pacjent chciałby, aby zostały spełnione, by jego oczekiwania stały się rzeczywistością. Koniecznym jest by lekarz zrozumiał te życzenia i wyważył oczekiwania w stosunku do stanu rzeczywistego. Bardzo ważnym jest, by doradzić pacjentom – a czasem nawet odmówić wykonania zabiegu, kiedy oczekiwania wydają się nierozsądne lub niemożliwe do osiągnięcia. Obowiązkiem lekarza jest udzielenie dokładnych odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zabiegu, ryzyka, procesów pooperacyjnych, kosztów…
  • ZABIEGI

    Techniki medycyny estetycznej rozwijają się w sposób nieustanny. Zwiększył się poziom bezpieczeństwa a problemy po zabiegowe zostały zminimalizowane. Każdy pacjent jest inny, co oznacza, że każdy zabieg jest także niepowtarzalny. Podejście takie jest możliwe dzięki łatwości dostosowania technik do potrzeb.