• Tel 1 : +48 22 503 74 72       Tel 2 : +48 512 37 26 03


Zabiegi medycyny estetycznej

FaceMed w Warszawie oferuje szeroki zakres zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej (botox) oraz kwasu hialuronowego. Mają one na celu redukcję oznak starzenia skóry, a także ogólną poprawę wyglądu. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, która pozwoli wykluczyć istnienie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Wywiad z pacjentem pozwoli również na poznanie jego oczekiwań oraz dobór odpowiedniej metody, która pozwoli uzyskać pożądany efekt.

Korzystamy ze sprawdzonych produktów firmy Allergan. Z ich wykorzystaniem wykonujemy takie zabiegi jak lifting twarzy, korekcja zmarszczek, wypełnianie policzków, powiększanie ust i mezoterapię twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. W usuwaniu zmarszczek wykorzystujemy również techniki łączone, tj. jednoczesne stosowanie botoxu oraz kwasu hialuronowego.

Kwas Hialuronowy

Służy do wypełniania zmarszczek, do modyfikowania kształtu twarzy, powiększania ust czy poprawiania objętości twarzy. Zabiegi, w których wstrzykiwany jest kwas hialuronowy, pozwalają na korygowanie asymetrii, nazywane są także „liftingiem bez skalpela”.

Botox

Wstrzykiwanie tego preparatu pozwala rozluźnić mięśnie twarzy, co z kolei prowadzi do wygładzenia zmarszczek mimicznych. Botox może być również wykorzystywany w celu wydłużenia czasu utrzymywania się efektów wypełnienia kwasem hialuronowym.