O czym bedzie blog.

Nie oszukujmy się, dbanie o urodę jest nieodzownym elementem codzienności współczesnej kobiety. Regularnie chodzimy do fryzjera, uprawiamy sporty, dbamy o dietę, testujemy nowe kosmetyki. Coraz częściej odwiedzamy również gabinety medycyny estetycznej. I bardzo dobrze, bo odpowiednio dobrane zabiegi pozwalają znacząco poprawić urodę, odmłodzić twarz, wpłynąć na komfort życia – czasami jak za pomocą czarodziejskiej różdżki w przeciągu jednej wizyty. Nie ma sensu tracić czasu. Zapraszam, czytajcie mój blog i zacznijcie jak najszybciej cieszyć się życiem.

Medycyna estetyczna nie leczy chorób, ale na pewno wpływa na psychikę i poczucie własnej wartości. Leczy więc duszę i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że niejednej mojej pacjentce dodała skrzydeł. To naturalne – ładniejszy wygląd sprawia, że lepiej się czujemy w swojej skórze, od razu się dowartościowujemy i mamy przez to większy potencjał. Na pewno nieraz tak się czułaś, na przykład kiedy nowa sukienka leżała idealnie i wszyscy prawili Ci z tego powodu komplementy.

Niestety, urody same nie możemy tak łatwo poprawić. Tym bardziej przykro nam, kiedy widzimy, że z roku na rok coś w nas przemija, ulatnia się. Już nie jesteśmy takie młode, choć w środku nadal mamy te dwadzieścia parę lat. Twarz nie jest już taka gładka i zaczyna mieć jakiś dziwny kształt.

Tymczasem nawet bardzo drobna zmiana w wyglądzie, jak na przykład wypełnienie doliny łez pod oczami, sprawia, że czujemy się jak nowo narodzone. Niestety kosmetyki i zabiegi kosmetyczne nie radzą sobie z tego typu problemami, są jedynie prewencją przed starzeniem, nie potrafią cofnąć tego procesu. Na operację plastyczną nie każdy się odważy. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Gabinety oferują przeróżne zabiegi, które zajmują się z różnymi przypadłościami. Ja jednak od początku swojej działalności w tej dziedzinie medycyny skupiłam się na tych metodach, które dają szybkie, bezpieczne i spektakularne efekty: toksynie botulinowej i kwasie hialuronowym. Mają one wiele zalet. Nie trzeba czekać na efekt i z gabinetu wychodzisz od razu zadowolona. Nie musisz obawiać się bólu i długiego gojenia się skóry oraz tego, czy na twojej twarzy pozostanie jakaś blizna bądź przebarwienie, jak po innych, bardziej inwazyjnych zabiegach. Jeśli nie masz poważnych problemów „urodowych”, ale odczuwasz dyskomfort z powodu starzejącej się twarzy, możesz bardzo szybko sobie pomóc. Wystarczy, że zwrócisz się do odpowiedniego specjalisty, który potrafi umiejętnie wykorzystać właśnie te dwie substancje: kwas hialuronowy i toksynę botulinową. Nie są to może zabiegi, które usuną Twój problem na stałe, ale nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to, żebyś szybko i bez żadnych wyrzeczeń poprawiła swoje samopoczucie, poczuła się cudownie we własnej skórze i mogła podbijać świat 🙂

Nazywam się Beata Kaszyńska, z wykształcenia jestem lekarzem, zajmuję się okulistyką, ale poszerzyłam  swoje zainteresowanie i wiedzę o medycynę estetyczną  twarzy żeby móc dodawać kobietom blasku. Postanowiłam, że będę uczyć się od najlepszych, dlatego wybrałam Centrum Paryskie Chirurgii i Medycyny Estetycznej, z którym aktualnie stale współpracuję. Ukończyłam liczne kursy z technik podstawowych i zaawansowanych iniekcji toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w Warszawie i Paryżu.

Wiem, jak najlepiej wykorzystać te dwie substancje, z jakimi problemami urody pomagają się uporać. Wiem również, czego należy unikać w stosowaniu tych preparatów. Chcę się z Wami dzielić tą wiedzą, pokazywać obiektywne wady i zalety korzystania z tego typu zabiegów oraz odpowiadać na Wasze pytania i zapotrzebowanie w tym względzie.

Zapraszam do lektury mojego bloga i stałego do niego zaglądania. Mam nadzieję, że za jego pomocą będę mogła rozwiewać Wasze wątpliwości i obawy przed tymi dwoma preparatami. Komentujcie wpisy, przysyłajcie maile i dzielcie się swoim doświadczeniem. Zapisujcie się również na newsletter, dzięki któremu będzie do Was docierać co miesiąc świeża dawka ciekawych porad, promocji w moim gabinecie FaceMed oraz zaproszeń na wyjątkowe wydarzenia. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Skomentuj

Twój email nie będzie udostępniany. Wymagane wypełnienie poniższych pól