Zadzwoń +48 22 503 74 72
Znajdź nas:

Zabiegi odmładzające

Chociaż nie jest to od razu widoczne, skóra człowieka traci swoje właściwości jeszcze przed 30 rokiem życia. W miarę upływu czasu zmniejsza się jej elastyczność, co objawia się pod postacią zmarszczek i bruzd. Tempo procesu starzenia skóry to zawsze indywidualna kwestia, zależna od uwarunkowań genetycznych, pielęgnacji oraz nawyków. Jednak u każdego człowieka jest to proces nieunikniony, dlatego warto na początek przynajmniej poznać ofertę zabiegów odmładzających na twarz.

Rodzaje proponowanych zabiegów

Podczas wizyty w naszym gabinecie pacjenci mogą poddać się modelowaniu twarzy oraz likwidacji oznak starzenia w postaci bruzd i zmarszczek. Są to zabiegi z użyciem botoksu, różnych koktajli witaminowych oraz zastrzyki z kwasem hialuronowym, który wszechstronnie działa na skórę. Do wykonywanych przez nas zabiegów między innymi należą:

• powiększanie ust,
• wypełnianie policzków,
• likwidacja zmarszczek w okolicach oczu,
• wygładzenie bruzd nosowo-wargowych,
• mezoterapia igłowa,
• wolumetria twarzy.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, która pozwoli wykluczyć istnienie przeciwwskazań do jego wykonania. Wywiad z pacjentem służy również poznaniu jego oczekiwań, przez co możliwy jest dobór odpowiedniego rodzaju zabiegu do indywidualnego problemu.

Preparaty używane do modelowania twarzy i usuwania zmarszczek

Zabiegi botoksem i kwasem hialuronowym, jak również mezoterapię igłową wykonujemy korzystając ze sprawdzonych produktów marki Allergan. Jest to marka preparatów używanych przez lekarzy medycyny estetycznej w ponad 100 krajach na świecie. Jej produkty są przetestowane, a ich działanie jest bezpieczne dla zdrowia człowieka. Przeznaczone są zarówno do drobnych korekt twarzy, jak i redukcji głębokich zmarszczek, w czym wykazują ponadprzeciętną skuteczność. Poza twarzą preparatów tej marki używamy również do zabiegów na szyję, dekolt oraz skórę dłoni.